Ranking najlepszych laktatorów elektrycznych 2021!

Planujesz karmić swojego maluszka piersią albo już karmisz, ale potrzebne jest odciąganie pokarmu. Dobry laktator elektryczny wesprze Cię w trudnych chwilach macierzyństwa i pomoże jednocześnie zadbać o biust podczas naturalnego karmienia. Ułatwi Ci dłuższe wyjście poza dom, powrót do pracy czy pomoże przy zastojach lub nawale pokarmu. Zapoznaj się z naszym rankingiem i sprawdź, który laktator elektryczny będzie dla Ciebie najlepszy.

1. Laktator elektryczny Prolactis dwufazowy Lovi

Laktator Lovi odtwarza dwie fazy przebiegu funkcji ssania dziecka (fazę stymulacji wypływu pokarmu oraz fazę głębokiego ssania). Produkt posiada zasilanie sieciowe i bateryjne, nakładkę masującą oraz daje możliwość regulacji lejka , co gwarantuje bezbolesne odciąganie pokarmu dla twojego niemowlęcia. Zestaw zawiera: panel sterowania, laktator z butelką o pojemności 150 ml, elementy do odciągania manualnego, torbę, zestaw do przechowywania pokarmu, zasilacz sieciowy oraz elementy zapasowe.

Zalety:

  Wady:

   2. Laktator elektryczny Lansinoh na dwie piersi

   Jeśli poszukujesz laktatora, który pozwoli skrócić ci czas odciągania pokarmu, to ten produkt jest w stanie zagwarantować ci twoje oczekiwania. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, a także daje możliwość ściągania mleka z obydwu piersi w tym samym czasie. Opatentowana konstrukcja zapobiega cofaniu się pokarmu do przewodów. Zaprogramowany jest w 3 tryby odciągania pokarmu. Ponadto produkt zostały wyposażony w technologię 2-Phase Expression, co oznacza, że stymuluje prawidłowe wzorce karmienia naturalnego.

   Zalety:

    Wady:

     3. Laktator elektryczny LAKTA ZOE LE-05 SIMED

     Laktator elektryczny Lakta ZOE LE-05 Simed wyposażony jest w technologię 2-Phase Expression, naśladującą naturalny tryb ssania dziecka. Po uruchomieniu urządzenia przechodzi on na tryb masażu następnie po 1 minucie uruchamia się drugi poziom stymulacji, po kolejnym upływie tego czasu przełącza się na tryb głębokiego odciągania z dalszą możliwością regulacji poziomów mocy. Ponad to laktator LAKTA ZOE został wyposażony w elastyczny lejek silikonowy posiadający nakładkę masującą zapewniającą doskonałe dopasowanie produktu do anatomicznego kształtu piersi.

     Zalety:

      Wady:

       4. LAKTATOR ELEKTRYCZNY SWING FLEX 101033779 MEDELA

       Innowacyjny laktator elektryczny SWING FLEX 101033779 MEDELA w technologii PersonalFit Flex, który łatwością dopasujesz do kształtu swoich piersi. Oryginalny kształt lejka umożliwiają rotację o 360 stopni, wpływa na przepływ pokarmu oraz zapobiega uciskowi dróg mlecznych. Technologia Medela 2-Phase Expression naśladuje naturalny rytm ssania dziecka. Ten model jest mobilny i łatwy w użyciu - w zestawie znajduje się zasilacz sieciowy, jednak może być zasilany również bateriami.

       Zalety:

        Wady:

         5. Philips, Avent, Laktator elektroniczny, SCF 332/01

         Philips, Avent SCF 332/01 to elektryczny laktator, który charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją, sprawiającą, że pokarm z piersi trafia bezpośrednio do butelki, bez konieczności pochylania się. Wygodna pozycja podczas odciągania sprawia, że mleko łatwiej wypływa. Po włączeniu produktu uruchamia się ryb delikatnej stymulacji, który ułatwi pobudzenie produkcji pokarmu w naturalny sposób. Nowoczesna nakładka masująca wyposażona jest w aksamitną fakturę, dzięki której stymulacja przebiega przyjemnie i bezboleśnie. Zestaw posiada także nowoczesny smoczek, dzięki któremu można skutecznie połączyć karmienie piersią i butelką.

         Zalety:

          Wady:

           0 0 vote
           Article Rating
           guest
           0 komentarzy
           Inline Feedbacks
           View all comments